KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar 5053399

nr 505 3399

Teckningar

8 st, Fyhrberg, 1950-tal

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 januari 2008
kl 16:36:21